Získejte slevu 250 Kč

při nákupu nad 1 500 Kč.

Slevu můžete uplatnit na vybraných

prodejnách nebo na www.silvini.cz. Registrace

 

Jak slevu získat?

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek a na email Vám přijde dárkový certifikát se slevovým kódem.

Vyplňte jsméno, příjmení, email a zemi a pak už jen stačí odeslat registraci.


Jméno
Příjmení
Email
Tato položka je povinná

Země


Souhlasím s podmínkami


PODMÍNKY VYUŽITÍ SLEVOVÝCH KUPONŮ Z DÁRKOVÝCH CERTIFIKÁTŮ

  • Slevový kupón uplatníte zadáním slevového kódu do příslušného pole při dokončování objednávky v pokladně eshopu. Pokud je kupon platný, dostanete hned informaci o jeho akceptaci. Částku máte odečtenou v sumarizaci nákupu.

  • Aktuální ceny jsou rozhodující v den vaší objednávky na www.silvini.cz, souhrn celkové hodnoty nákupu se vám zobrazí při sumarizaci objednávky před odesláním.

  • Sčítání kupónů není možné u kuponů, jejichž využití je podmíněno minimální částkou objednávky (např. sleva 200 Kč při nákupu nad 1000 Kč lze uplatnit jen jednou při jednom nákupu nad 1000 Kč). Slevy se poskytují z konečné maloobchodní ceny před slevou. Využívat slevový kupon na již zlevněné zboží není možné.

  • Datum platnosti certifikátu je uveden na dárkovém certifikátu. Pokud platnost není uvedena, můžete certifikát použít kdykoliv.

  • Dárkové poukazy, které jsou směnitelné za zboží v plné výši (tedy není to sleva za nákup nad nějakou hodnotu) jsou akceptované ve stánku firmy SILVINI umístěný během různých závodů, v eshopu značky SILVINI nebo na vzorkovně společnosti SILVINI (viz odběrové místo eshopu).

  • Dárkové certifikáty, které jste obdrželi, a jsou v plné výši směnitelné za zboží, nelze zpětně dobropisovat a vracet peníze za tyto dobropisy v hotovosti. Zboží lze zaměnit za jiné produkty.

  • Dárkové certifikáty, na kterých je vyčíslena sleva za nákup zboží při určité hodnotě Vám budou uznány na obchodech uvedených na zadní straně tohoto certifikátu. Slevu lze na těchto obchodech uplatnit jen na zboží společnosti SILVINI.

  • Pokud nebude objednávka při vrácení zboží splňovat podmínky pro udělení slevy, bude cena vráceného zboží ponížena o poskytnutou slevu. Tedy nakoupím-li 2x za 600 Kč a uplatním slevu 200 Kč, budu mít celkovou hodnotu nákupu 1000. Rozhodnu-li se vrátit jedno zboží, nedostanu za něj plnou částku 600 Kč, ale částku 600 Kč - 200 Kč slevy.

  • ostatní informace a podmínky naleznete zde: https://www.silvini.cz/content/3-terms-and-conditions-of-use