SILVINI MADSHUS team

altJsme parta sportovních nadšenců - amatérů, které spojuje společný zájem o sport s hlavním zaměřením na běžecké lyžování. Během roku spolu trávíme čas na společných trénincích a soustředěních, přes zimu pak objíždíme závody po celém světě, kde se snažíme podávat ty nejlepší výsledky vzhledem k našemu věku, síle, zdraví, postavení, rodinnému a pracovnímu vytížení.

A jak to všechno vzniklo? Již dlouhé roky objíždím dálkové běhy, zvláště pak závody naší Ski tour, Ski Classics a Worldloppetu po celém světě a jak tak koukám kolem sebe, nejsem ve stopě z Čechů rozhodně sám. Sám jsem však byl co se týče servisu lyží, občerstvování, tréninků, dopravy na závody, ubytování, kamarádů se stejným zájmem a rad, které by se daly získávat a tak jsem se musel učit krok po kroku od konkurence. V tom se v mé mysli zrodil při pohledu na Norský team United Bakeries vedený zkušeným harcovníkem Thomasem Alsgaardem nápad, že by takový team mohl fungovat jistě i u nás. Zhruba před pěti roky jsem tento team začal budovat, postupně se mi dařilo přemlouvat nové sponzory i kamarády lyžaře, kterým má myšlenka nebyla cizí. A tak se pomalu zrodila naše malá (dnes už velká) lyžařská rodina, která je určená pro všechny milovníky bílé stopy, od nezkušených začátečníků, přes hobíky, amatéry až po skutečné vrcholové sportovce. Sám jsem na to přestal stačit a tak se o celý team starají kromě mě (Marek Pazderský) ještě Pan Dan (Daniel Vyštejn) a Thomas (Tomáš Jakoubek).

Naší největší výhodou je, že jsme vznikli jako první, navíc bez závislosti na finančních prostředcích. Členství v teamu je zcela dobrovolné, stejně tak jako členské příspěvky, jednotliví sportovci se k nám hrnou dobrovolně a nemusíme si nikoho kupovat, ani kopírovat. Snažíme se v ČR vytvořit jedinečnou formu sportovního soužití napříč většinou sportovních odvětví s prvotním a hlavním zaměřením na běžecké lyžování. Za cíl jsme si dali vytvořit tréninkovou skupinu, která se bude připravovat jak sama, pod odborným vedením trenéra tak i dohromady při společných trénincích nebo během řady soustředění, která pro vás během roku připravujeme a organizujeme. Přitom mají všichni stejné podmínky i výhody. Podařilo se nám také získat hned dva generální partnery - známého výrobce kvalitních lyží z Norska -firmu Madshus a výrobce profesionální oblečení na kolo a lyže - firmu Silvini. Díky tomu máme jednotné závodní kombinézy, jednotné oblečení a možnost nechat si vyrobit lyže přímo na míru. Také máme svoji vlastní teamovou soutěž, ve které rozhodují nejen sportovní úspěchy, ale i odborné znalosti, přístup k tréninku a celkový přínos pro team. Na konci roku vše řádně vyhodnotíme a pro nejlepší jsou připraveny během závěrečného soustředění zajímavé dárky od sponzorů.

VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE.

Hlavní výhody členství v teamu

- zdarma společné tréninky pod odborným vedením trenéra 2x týdně

- zdarma výuka správné techniky vyškolenými odborníky během tréninků

- zdarma společné zázemí na stadionu v Bedřichově

- zajištění startovních čísel (přihlašování) na závody v ČR i v zahraničí

- kvalitní příprava lyží na závodech, neocenitelné rady co namazat

- slevy na námi pořádané akce (závody, soustředění)

- jednotné oblečení (kombinéza zdarma, kalhoty, bunda, čepice, cyklodres a další)

- obětavý servis během závodů v podobě občerstvování

- slevy na nákupy zboží, sportovních i potravinových doplňků od našich sponzorů

- sponzorské dary (sportovní a potravinové doplňky)

- společná soustředění a specielní sportovní kempy (kola, kolce, první sníh, ledovec, vysokohorská příprava)

- výroba lyží přímo na míru s doporučením správného výběru

- psaní tréninkových plánů osobním trenérem

- možnost zkoušení závodních testových lyží všech značek

- dva dny v týdnu (po+út 10-17:00) možné konzultace, rady, startovní čísla, prostě všechno co potřebujete přes e-mail nebo telefon s Márou

- společné cesty na závody jak v ČR, tak i v zahraničí

- prezentace členů na internetu

- sestavení osobního jídelníčku a poradenství v oblasti sportovní výživy

- klubová karta pro čerpání slev

- kurzy správné přípravy lyží a jejich údržby

- noví kamarádi a kamarádky stejně zaměření jako vy

- společné akce po celý rok

- čerpání masáží u naší teamové masérky Káti a přednostní objednání se

- možnost využívat zázemí naší teamové sauny v Bedřichově u Kucana